Ponad słowami- podręcznik do języka polskiego

Nauka języka polskiego w polskich szkołach trwa nie tylko w pierwszych etapach szkoły, ale przez cały jej proces. Na dalszych etapach nauki, czyli w technikum bądź też w liceum uczniowie mogą spotkać się z podręcznikami takimi jak: Ponad słowami. Jest to cała seria podręczników, która jest stworzona z myślą o uczniach, którzy przygotowują się do matury z języka polskiego na poziomie podstawowym lub też rozszerzonym. Warto wiedzieć, że seria nie ma jednego autora, ale kilku: Małgorzata Chmiel, Anna Cisowska, Joanna Kościerzyńska, Helena Kusy, Aleksandra Wróblewska.

“Ponad słowami”- podręcznik do polskiego dla szkół średnich

Ponad słowami to seria podręczników, która składa się z wielu części. W pierwszej klasie szkoły średniej uczeń może się spotkać z książką Ponad słowami 1, która dzieli się na część pierwszą oraz drugą. Ta książka już na tym etapie przygotowuje ucznia do matury z języka polskiego. Można spotkać się z wieloma zagadnienia, w tym również z epokami, ważnymi definicjami oraz dziełami sławnych autorów. Warto wiedzieć, że ta książka została stworzona zgodnie z wymogami Ministerstwa Edukacji Narodowej. Jest to pozycja, której warto przyjrzeć się bliżej i kupić w księgarni online.

Ponad słowami (www.taniaksiazka.pl)– podręcznik dla uczniów szkół średnich

Ponad słowami to podręcznik, który jest przeznaczony dla uczniów szkół średnich. Jest to książka, która jest przeznaczona dla uczniów chcących się przygotować do matury. Już od pierwszej klas uczeń spotyka się z wieloma zagadnieniami, które na pewno przydadzą się na maturze. Warto wiedzieć, że praca z książką może przynieść wymierne efekty oraz korzyści. Jest to pozycja, która sprawi, że uczniowie lepiej zrozumieją zagadnienia różnego rodzaju. Książka wprowadza także w niektóre zagadnienia historyczne, które pomagają lepiej zrozumieć przeszłość. Warto przyjrzeć się bliżej serii ponad słowami. Serię można znaleźć w księgarni internetowej z bezpieczną dostawą na adres domowy. Warto skorzystać z takiej okazji i zamówić swoje egzemplarze książki.