Ponad słowami- podręcznik dla szkół średnich

Podręczników do języka polskiego jest wiele na rynku. Można znaleźć podręczniki, które są przeznaczone dla szkół średnich. Taką pozycją jest na przykład seria podręczników “Ponad słowami“. Jest to seria stworzona przez grupę autorów/; Małgorzata Chmiel, Anna Cisowska, Joanna Kościerzyńska, Helena Kusy, Aleksandra Wróblewska, która dzieli się na kilka części. Uczniowie oraz nauczyciele mogli się już poznać na serii, jako że jest ona dostępna na rynku już od kilku lat. Jak dotąd seria jest podziwiana na bogaty przekrój wiedzy oraz za materiał, które przygotowuje uczniów do matury na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Co jeszcze warto wiedzieć na temat serii książkowej? Warto się o tym przekonać poniżej.

Ponad słowami- seria podręcznikowa do języka polskiego

Ponad słowami to seria podręcznikowa, która jest dedykowana dla uczniów szkół średnich. Jest to seria, która składa się z wielu części. Podział wynika z tego, że treść jest dość obszerna i zajmuje wiele stron. Dlatego też uczniowie mogą spotkać się z podręcznikami: Ponad słowami 1.1 oraz na przykład Ponad słowami 1.2. Są to części dedykowane dla pierwszej klasy szkoły średniej. W tych częściach uczeń spotyka się z nowymi zagadnieniami dotyczącymi gramatyki, literatury, ale też historii. Co jeszcze można znaleźć w podręczniku?

Ponad słowami- co można znaleźć w podręczniku?

Ponad słowami to seria podręcznikowa, która jest stworzona z kilku podręczników. W tych częściach można spotkać się z różnymi treściami, które przygotują ucznia do matury na poziomie rozszerzonym z języka polskiego oraz podstawowym. Jest to seria, która stawia na rozwój umiejętności u ucznia, a robi to poprzez szereg zadań praktycznych i nie tylko. Seria Ponad słowami została uaktualniona w 2019 roku i przez to spełnia wszystkie wymogi Ministerstwa Edukacji. Warto wiedzieć, że książka jest przeznaczona także do pracy indywidualnej ucznia, nie tylko na lekcji z nauczycielem, można więc czerpać z niej garściami. Warto zamówić swój egzemplarz za pośrednictwem księgarni online.